Juliard Club

Juliard Club Juliard Club is een familiebedrijf gedreven door sport, gezondheid en welzijn.

Het is ook een Sport en Speeltoestellen online winkel voor de hele gezin. Wij bieden Klimrekken, Klimmuren, Klimnetten, Speelhoeken, Speelplaatsen, Zachte Speelblokken, Sportbedden, Valmatten en andere accessoires aan voor in huis, in school of voor op het strand. Ons aanbod bestaat ook uit modellen aanbevolen voor Scholen, Kinesitherapeuten, Sport en Revalidatie centra, Ziekenhuizen en andere plaatsen waar onze producten gezonde activiteiten in een kleurrijke samenleving kunnen brengen. Bel of e-mail ons voor meer informatie en het samenstellen van uw gewenste modellen, sets en modules. Van harte welkom op onze webwinkel.

Juliard.Club

Ons Team

Inkoop en Verkoop: Yulia Vitun

- Master in bewegings- en sportwetenschappen

en gewezen kampioen Figuurschaatsen van Oekraïne

Yulia Vitun

Oprichter en ICT:  Eduard Vitun

Master in de Geneeskunde

- software trainer en webdesigner

Eduard Vitun

Ons Bedrijf

KBO: 70478597 
BTW: BE0722636538