Juliard Club

Juliard Club is een familiebedrijf gedreven door sport, gezondheid en welzijn.

Het is ook een Sport en Speeltoestellen online winkel voor de hele gezin. Wij bieden Klimrekken, Klimmuren, Klimnetten, Speelhoeken, Speelplaatsen, Zachte Speelblokken, Sportbedden, Valmatten en andere accessoires aan voor in huis en rond. Ons aanbod bestaat ook uit modellen aanbevolen voor Scholen, Kinesitherapeuten, Sport en Revalidatie centra, Ziekenhuizen en andere plaatsen waar onze producten gezonde activiteiten in een kleurrijke samenleving kunnen brengen. Bel of e-mail ons voor meer informatie aan het samenstellen van uw gewenste modellen, sets en modules. Van harte welkom op onze webwinkel.

Juliard.Club

Ons Team

Oprichter en ICT:  Eduard Vitun

- master of medicine

- software trainer en webdesigner

Eduard Vitun

Ons Bedrijf

KBO: 70478597 
BTW: BE0722636538

Postadres: Akkerstraat 11, 8020 Oostkamp, België